Uprava

Gordan Miler

predsjednik Uprave

Tel: +385 1 24 07 159
Fax: +385 1 24 07 166
E-mail: gordan.miler@gzh.hr

Ognjen Bojanac

član Uprave

Tel: + 385 1 24 07 159
Fax: + 385 1 24 07 166
E-mail: ognjen.bojanac@gzh.hr

Prodaja

Tanja Čolak

voditelj izvoza

Tel: + 385 1 2407 203
Mob: + 385 91 63 97 258
Fax: +385 1 24 04 933
E-mail: tanja.colak@gzh.hr

Marko Dobrijević

voditelj ključnih kupaca

Tel: + 385 1 24 99 018
Mob: + 385 98 49 69 39
Fax: +385 1 24 04 933
E-mail: marko.dobrijevic@gzh.hr

Branka Kolak

voditelj ključnih kupaca

Tel: + 385 1 64 38 023
Mob: + 385 91 63 97 254
Fax: +385 1 24 04 933
E-mail: branka.kolak@gzh.hr

Mateja Vugrin

voditelj ključnih kupaca

Tel: + 385 1 64 10 657
Mob: + 385 92 13 72 700
Fax: +385 1 24 04 933
E-mail: mateja.vugrin@gzh.hr

Proizvodnja

Željko Strbad

izvršni direktor Sektora proizvodnje

Tel: + 385 1 64 10 660
Mob: + 385 91 63 97 259
Fax: + 385 1 24 07 161
E-mail: zeljko.strbad@gzh.hr

Marija Masnec

voditelj Odjela grafičke pripreme

Tel: + 385 1 24 99 002
Mob: + 385 1 63 97 299
Fax: + 385 1 24 04 933
E-mail: marija.masnec@gzh.hr

Hasan Tahirović

voditelj Odjela tisak - arak

Tel: + 385 1 24 99 027
Mob: + 385 99 24 42 075
Fax: + 385 1 24 07 161
E-mail: hasan.tahirovic@gzh.hr

Marko Šutić

voditelj Odjela tisak - rotacija

Tel: + 385 1 24 99 045
Mob: + 385 99 24 42 075
Fax: + 385 1 24 07 161
E-mail: marko.sutic@gzh.hr

Alen Lalić

voditelj Odjela dorade i uveza

Tel: + 385 1 24 99 043
Mob: + 385 98 49 69 33
Fax: + 385 1 24 07 161
E-mail: alen.lalic@gzh.hr

Miroslav Biškupec

voditelj Odjela održavanja

Tel: + 385 1 64 39 389
Mob: + 385 98 49 69 35
Fax: + 385 1 24 07 161
E-mail: miroslav.biskupec@gzh.hr

NABAVA, SKLADIŠTE I LOGISTIKA

Tomislav Fiket

voditelj Odjela nabave, skladišta i logistike

Tel: +385 1 64 31 983
Mob: + 385 91 63 97 240
Fax: +385 1 24 07 166
E-mail: tomislav.fiket@gzh.hr

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO

Pavulina Klepo

voditelj Službe financija i računovodstva

Tel: + 385 1 64 38 021
Mob: + 385 91 63 97 257
Fax: +385 1 64 39 385
E-mail: pavulina.klepo@gzh.hr