Uprava

Ognjen Bojanac

predsjednik Uprave

Tel: +385 1 24 07 159 Fax: +385 1 24 07 166 E-mail: ognjen.bojanac@gzh.hr

Mihovil Žužul

član Uprave

Tel: + 385 1 24 07 159 Fax: + 385 1 24 07 166 E-mail: mihovil.zuzul@gzh.hr

Prodaja

Tanja Čolak

voditelj izvoza

Tel: + 385 1 2407 203 Mob: + 385 91 63 97 258 Fax: +385 1 24 04 933 E-mail: tanja.colak@gzh.hr

Marko Dobrijević

voditelj ključnih kupaca

Tel: + 385 1 24 99 018 Mob: + 385 98 49 69 39 Fax: +385 1 24 04 933 E-mail: marko.dobrijevic@gzh.hr

Branka Kolak

voditelj ključnih kupaca

Tel: + 385 1 64 38 023 Mob: + 385 91 63 97 254 Fax: +385 1 24 04 933 E-mail: branka.kolak@gzh.hr

Mateja Vugrin

voditelj ključnih kupaca

Tel: + 385 1 64 10 657 Mob: + 385 92 13 72 700 Fax: +385 1 24 04 933 E-mail: mateja.vugrin@gzh.hr

Proizvodnja

Miroslav Biškupec

izvršni direktor Sektora proizvodnje

Tel: + 385 1 64 39 389 Mob: + 385 98 49 69 35 Fax: + 385 1 24 07 161 E-mail: miroslav.biskupec@gzh.hr

Domagoj Zeba

izvršni direktor Sektora proizvodnje

Tel: + 385 1 64 10 660 Mob: + 385 91 24 84 466 Fax: + 385 1 24 07 161 E-mail: domagoj.zeba@gzh.hr

Marija Masnec

voditelj Odjela grafičke pripreme

Tel: + 385 1 24 99 002 Mob: + 385 91 63 97 299 Fax: + 385 1 24 04 933 E-mail: marija.masnec@gzh.hr

Hasan Tahirović

voditelj Odjela tisak - arak

Tel: + 385 1 24 99 027 Mob: + 385 99 24 42 075 Fax: + 385 1 24 07 161 E-mail: hasan.tahirovic@gzh.hr

Goran Celinić

voditelj Odjela tisak - rotacija

Tel: + 385 1 24 99 027 Mob: + 385 91 63 97 253 Fax: + 385 1 24 07 161 E-mail: goran.celinic@gzh.hr

Goran Tišlarić

voditelj Odjela dorade i uveza

Tel: + 385 1 24 07 167 Mob: + 385 91 60 30 107 Fax: + 385 1 24 07 161 E-mail: goran.tislaric@gzh.hr  

NABAVA, SKLADIŠTE I LOGISTIKA

Tomislav Fiket

voditelj Odjela nabave, skladišta i logistike

Tel: +385 1 64 31 983 Mob: + 385 91 63 97 240 Fax: +385 1 24 07 166 E-mail: tomislav.fiket@gzh.hr

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO

Pavulina Klepo

voditelj Službe financija i računovodstva

Tel: + 385 1 64 38 021 Mob: + 385 91 63 97 257 Fax: +385 1 64 39 385 E-mail: pavulina.klepo@gzh.hr